IXFK36N60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK36N60P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFK36N60P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 600V 36A TO-264
Foi de date: IXFK36N60P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFK36N60P
Număr parc IXFK36N60P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 600V 36A TO-264 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9083 pcs Fișa cu date IXFK36N60P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-264AA (IXFK)
Serie HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 18A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 650W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-264-3, TO-264AA Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 5800pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 102nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 600V descriere detaliata N-Channel 600V 36A (Tc) 650W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)