IXFK35N50
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK35N50 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFK35N50
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 500V 35A TO-264AA
Foi de date: IXFK35N50.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IXFK35N50
Număr parc IXFK35N50 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 500V 35A TO-264AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2986 pcs Fișa cu date IXFK35N50.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-264AA (IXFK)
Serie HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 16.5A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 416W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-264-3, TO-264AA Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 5700pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 227nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 500V descriere detaliata N-Channel 500V 35A (Tc) 416W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)