IXFE180N20
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFE180N20 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFE180N20
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 200V 158A ISOPLUS227
Foi de date: IXFE180N20.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFE180N20
Număr parc IXFE180N20 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 200V 158A ISOPLUS227 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2731 pcs Fișa cu date IXFE180N20.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor SOT-227B
Serie HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 500W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz SOT-227-4, miniBLOC Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 14400pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 380nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 200V descriere detaliata N-Channel 200V 158A (Tc) 500W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 158A (Tc)