IXFE180N10
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFE180N10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFE180N10
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 100V 176A ISOPLUS227
Foi de date: IXFE180N10.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IXFE180N10
Număr parc IXFE180N10 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 100V 176A ISOPLUS227 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5421 pcs Fișa cu date IXFE180N10.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor SOT-227B
Serie HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 90A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 500W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz SOT-227-4, miniBLOC Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 9100pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 360nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 100V descriere detaliata N-Channel 100V 176A (Tc) 500W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 176A (Tc)