XUP535125.000JS6I
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XUP535125.000JS6I Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XUP535125.000JS6I
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC 125MHZ SMD
Foi de date: 1.XUP535125.000JS6I.pdf2.XUP535125.000JS6I.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile XUP535125.000JS6I
Număr parc XUP535125.000JS6I Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC 125MHZ SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28935 pcs Fișa cu date 1.XUP535125.000JS6I.pdf2.XUP535125.000JS6I.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie XUP
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume 800-2834-5 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 125MHz descriere detaliata 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 115mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -
Rezonator de bază Crystal
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
XUP535150.000JS6I
XUP535150.000JS6I
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: OSC 150MHZ SMD
In stoc: 25713 pcs
Descarca: XUP535150.000JS6I.pdf
RFQ
XUP535100.000JS6I8
XUP535100.000JS6I8
Descriere: OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD
In stoc: 27611 pcs
Descarca: XUP535100.000JS6I8.pdf
RFQ
XUP535125.000JS6I8
XUP535125.000JS6I8
Descriere: OSC 125MHZ SMD