XUP535212.500JS6I8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
XUP535212.500JS6I8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XUP535212.500JS6I8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC 212.5MHZ SMD
Foi de date: 1.XUP535212.500JS6I8.pdf2.XUP535212.500JS6I8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile XUP535212.500JS6I8
Număr parc XUP535212.500JS6I8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC 212.5MHZ SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28415 pcs Fișa cu date 1.XUP535212.500JS6I8.pdf2.XUP535212.500JS6I8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie XUP
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume 800-2865-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 212.5MHz descriere detaliata 212.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 115mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -
Rezonator de bază Crystal
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
XUP535212.500JS6I
XUP535212.500JS6I
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: OSC 212.5MHZ SMD