IDT6116SA45TP
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT6116SA45TP
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 16K PARALLEL 24DIP
Foi de date: IDT6116SA45TP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT6116SA45TP
Număr parc IDT6116SA45TP Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 4172 pcs Fișa cu date IDT6116SA45TP.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 45ns Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie SRAM - Asynchronous Pachetul dispozitivului furnizor 24-PDIP
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 24-DIP (0.300", 7.62mm) Alte nume 6116SA45TP
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Through Hole