IDT6116SA45SOI8
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT6116SA45SOI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 16K PARALLEL 24SOIC
Foi de date: IDT6116SA45SOI8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile IDT6116SA45SOI8
Număr parc IDT6116SA45SOI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 4388 pcs Fișa cu date IDT6116SA45SOI8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 45ns Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie SRAM - Asynchronous Pachetul dispozitivului furnizor 24-SOIC
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Alte nume 6116SA45SOI8
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount