IDT3CP0C02-24NSGE
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT3CP0C02-24NSGE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT3CP0C02-24NSGE
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC OSC PROG TIMER 24MHZ 4-VFQFPN
Foi de date: IDT3CP0C02-24NSGE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IDT3CP0C02-24NSGE
Număr parc IDT3CP0C02-24NSGE Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC OSC PROG TIMER 24MHZ 4-VFQFPN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6844 pcs Fișa cu date IDT3CP0C02-24NSGE.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.62 V ~ 3.6 V Tip Programmable Timer
Pachetul dispozitivului furnizor 4-VFQFPN (5x3.2) Serie -
ambalare Tube Pachet / Caz 4-VDFN
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Frecvență 24MHz descriere detaliata Programmable Timer IC 24MHz 4-VFQFPN (5x3.2)
Curent - Ofertă 2.5mA Numara -