IDT3CP0C02-18NSGET
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT3CP0C02-18NSGET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDT3CP0C02-18NSGET
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC OSC PROG TIMER 18MHZ 4-VFQFPN
Foi de date: IDT3CP0C02-18NSGET.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IDT3CP0C02-18NSGET
Număr parc IDT3CP0C02-18NSGET Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC OSC PROG TIMER 18MHZ 4-VFQFPN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4654 pcs Fișa cu date IDT3CP0C02-18NSGET.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.62 V ~ 3.6 V Tip Programmable Timer
Pachetul dispozitivului furnizor 4-VFQFPN (5x3.2) Serie -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 4-VDFN
Alte nume 800-2039-6 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 18MHz
descriere detaliata Programmable Timer IC 18MHz 4-VFQFPN (5x3.2) Curent - Ofertă 2.5mA