79RC32H435-400BCG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
79RC32H435-400BCG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 79RC32H435-400BCG
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC MPU INTERPRISE 400MHZ 256BGA
Foi de date: 79RC32H435-400BCG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 79RC32H435-400BCG
Număr parc 79RC32H435-400BCG Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC MPU INTERPRISE 400MHZ 256BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6336 pcs Fișa cu date 79RC32H435-400BCG.pdf
Tensiune - I / O 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 256-CABGA (17x17) Viteză 400MHz
Serie Interprise™ Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DDR
ambalare Tray Pachet / Caz 256-LBGA
Alte nume IDT79RC32H435-400BCG
IDT79RC32H435-400BCG-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Accelerarea graficii No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Afișaje și controale de interfață -
descriere detaliata MIPS32 Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 400MHz 256-CABGA (17x17) Procesor Core MIPS32