79RC32H435-350BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
79RC32H435-350BC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 79RC32H435-350BC
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC MPU INTERPRISE 350MHZ 256BGA
Foi de date: 79RC32H435-350BC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 79RC32H435-350BC
Număr parc 79RC32H435-350BC Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC MPU INTERPRISE 350MHZ 256BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4573 pcs Fișa cu date 79RC32H435-350BC.pdf
Tensiune - I / O 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 256-CABGA (17x17) Viteză 350MHz
Serie Interprise™ Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DDR
ambalare Tray Pachet / Caz 256-LBGA
Alte nume IDT79RC32H435-350BC
IDT79RC32H435-350BC-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Accelerarea graficii No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Afișaje și controale de interfață -
descriere detaliata MIPS32 Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 350MHz 256-CABGA (17x17) Procesor Core MIPS32
Co-Procesoare / DSP - Numărul părții de bază 79RC32
Interfețe suplimentare I²C, PCI, SPI, UART
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
79RC32H435-300BCG
79RC32H435-300BCG
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC MPU INTERPRISE 300MHZ 256BGA
In stoc: 3264 pcs
Descarca: 79RC32H435-300BCG.pdf
RFQ
79RC32H435-300BCGI
79RC32H435-300BCGI
In stoc: 5334 pcs
Descarca: 79RC32H435-300BCGI.pdf
RFQ
79RC32H435-350BCG
79RC32H435-350BCG
Descriere: IC MPU INTERPRISE 350MHZ 256BGA
Descarca: 79RC32H435-350BCG.pdf
Descriere: IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA
Descarca: 79RC32H435-266BCGI.pdf
79RC32H435-350BCGI
79RC32H435-350BCGI