72V3632L15PFGI8
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V3632L15PFGI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO 512X36X2 SYNC 120TQFP
Foi de date: 72V3632L15PFGI8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V3632L15PFGI8
Număr parc 72V3632L15PFGI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC FIFO 512X36X2 SYNC 120TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3636 pcs Fișa cu date 72V3632L15PFGI8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 120-TQFP (14x14)
Serie 72V Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 120-LQFP Alte nume IDT72V3632L15PFGI8
IDT72V3632L15PFGI8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 36K (512 x 36 x 2)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 400mA