72V3632L10PQF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V3632L10PQF
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC BIFIFO 512X36X2 10NS 132QFP
Foi de date: 72V3632L10PQF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72V3632L10PQF
Număr parc 72V3632L10PQF Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 3382 pcs Fișa cu date 72V3632L10PQF.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 132-PQFP (24.13x24.13)
Serie 72V Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 132-BQFP Bumpered Alte nume IDT72V3632L10PQF
IDT72V3632L10PQF-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 36K (512 x 36 x 2)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Width
Rata de date 100MHz Curent - aprovizionare (Max) 400mA