71V65803S133PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V65803S133PFG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 71V65803S133PFG
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Foi de date: 71V65803S133PFG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
72 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 71V65803S133PFG
Număr parc 71V65803S133PFG Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11109 pcs Fișa cu date 71V65803S133PFG.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologie SRAM - Synchronous ZBT Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (14x14)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 100-LQFP Alte nume IDT71V65803S133PFG
IDT71V65803S133PFG-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 9Mb (512K x 18) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 100-TQFP (14x14) Frecvența ceasului 133MHz