71V65803S133BQ
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V65803S133BQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 71V65803S133BQ
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 9M PARALLEL 165CABGA
Foi de date: 71V65803S133BQ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
136 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 71V65803S133BQ
Număr parc 71V65803S133BQ Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 6258 pcs Fișa cu date 71V65803S133BQ.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologie SRAM - Synchronous ZBT Pachetul dispozitivului furnizor 165-CABGA (13x15)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 165-TBGA Alte nume IDT71V65803S133BQ
IDT71V65803S133BQ-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 9Mb (512K x 18) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 165-CABGA (13x15) Frecvența ceasului 133MHz