71V2546S100PFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V2546S100PFG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 71V2546S100PFG
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Foi de date: 1.71V2546S100PFG.pdf2.71V2546S100PFG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
144 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 71V2546S100PFG
Număr parc 71V2546S100PFG Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17264 pcs Fișa cu date 1.71V2546S100PFG.pdf2.71V2546S100PFG.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologie SRAM - Synchronous ZBT Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (14x14)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 100-LQFP Alte nume IDT71V2546S100PFG
IDT71V2546S100PFG-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 4.5Mb (128K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 100MHz 5ns 100-TQFP (14x14) Frecvența ceasului 100MHz