71V2546S100BGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 71V2546S100BGI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 4.5M PARALLEL 100MHZ
Foi de date: 71V2546S100BGI8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 71V2546S100BGI8
Număr parc 71V2546S100BGI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SRAM 4.5M PARALLEL 100MHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16831 pcs Fișa cu date 71V2546S100BGI8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologie SRAM - Synchronous ZBT Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 119-BGA
Alte nume IDT71V2546S100BGI8
IDT71V2546S100BGI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Tip de memorie Volatile Dimensiunea memoriei 4.5Mb (128K x 36)
Interfața de memorie Parallel Formatul memoriei SRAM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 100MHz 5ns