70V3589S133DRI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V3589S133DRI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70V3589S133DRI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 2M PARALLEL 208PQFP
Foi de date: 1.70V3589S133DRI.pdf2.70V3589S133DRI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70V3589S133DRI
Număr parc 70V3589S133DRI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 7030 pcs Fișa cu date 1.70V3589S133DRI.pdf2.70V3589S133DRI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.15 V ~ 3.45 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 208-PQFP (28x28)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 208-BFQFP Alte nume IDT70V3589S133DRI
IDT70V3589S133DRI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 2Mb (64K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (64K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-PQFP (28x28) Frecvența ceasului 133MHz