70V3589S133DRG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V3589S133DRG8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70V3589S133DRG8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 2M PARALLEL 208PQFP
Foi de date: 70V3589S133DRG8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 70V3589S133DRG8
Număr parc 70V3589S133DRG8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SRAM 2M PARALLEL 208PQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6195 pcs Fișa cu date 70V3589S133DRG8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.15 V ~ 3.45 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 208-PQFP (28x28)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 208-BFQFP Alte nume IDT70V3589S133DRG8
IDT70V3589S133DRG8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 2Mb (64K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (64K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-PQFP (28x28) Frecvența ceasului 133MHz