4MA133333Z4BACUGI
Prezentarea produsului
Număr parc: 4MA133333Z4BACUGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 4MA133333Z4BACUGI
Număr parc 4MA133333Z4BACUGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2784 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 4MA
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume IDT4MA133333Z4BACUGI
IDT4MA133333Z4BACUGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 133.333MHz descriere detaliata 133.333MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 100mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -