4MA133333Z4BACTGI
Prezentarea produsului
Număr parc: 4MA133333Z4BACTGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 4MA133333Z4BACTGI
Număr parc 4MA133333Z4BACTGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4596 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 4MA
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume IDT4MA133333Z4BACTGI
IDT4MA133333Z4BACTGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 133.333MHz descriere detaliata 133.333MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 95mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -
Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
4MA148352Z4AACTGI8
4MA148352Z4AACTGI8
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: OSC MEMS 148.352MHZ LVDS SMD
In stoc: 6795 pcs
Descarca:
RFQ
4MA133333Z4BACTGI8
4MA133333Z4BACTGI8
Descriere: OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD