4MA133330Y3BACUGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4MA133330Y3BACUGI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 4MA133330Y3BACUGI8
Număr parc 4MA133330Y3BACUGI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5382 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 4MA
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume IDT4MA133330Y3BACUGI8
IDT4MA133330Y3BACUGI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 133.33MHz descriere detaliata 133.33MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead