4MA133000Z3AACTGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 4MA133000Z3AACTGI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 133.000MHZ LVPECL SMD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 4MA133000Z3AACTGI8
Număr parc 4MA133000Z3AACTGI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 133.000MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6388 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 4MA
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume IDT4MA133000Z3AACTGI8
IDT4MA133000Z3AACTGI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 133MHz descriere detaliata 133MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 100mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -
Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
4MA133330Y3BACTGI
4MA133330Y3BACTGI
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD
In stoc: 4555 pcs
Descarca:
RFQ
4MA125006Y3AACUGI
4MA125006Y3AACUGI
Descriere: OSC MEMS 125.006MHZ LVPECL SMD
In stoc: 4294 pcs
Descarca:
RFQ
4MA133000Z3AACTGI
4MA133000Z3AACTGI
Descriere: OSC MEMS 133.000MHZ LVPECL SMD