4HF156253Z3ABCUGI
Prezentarea produsului
Număr parc: 4HF156253Z3ABCUGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 156.253MHZ LVPECL SMD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 4HF156253Z3ABCUGI
Număr parc 4HF156253Z3ABCUGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 156.253MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3773 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 4HF
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume IDT4HF156253Z3ABCUGI
IDT4HF156253Z3ABCUGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±25ppm
Frecvență 156.253MHz descriere detaliata 156.253MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 95mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -