4HF156250Z4BACTGI
Prezentarea produsului
Număr parc: 4HF156250Z4BACTGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
Foi de date: 4HF156250Z4BACTGI.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 4HF156250Z4BACTGI
Număr parc 4HF156250Z4BACTGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6273 pcs Fișa cu date 4HF156250Z4BACTGI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.5V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 4HF
Evaluări - ambalare Tray
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVDS
Alte nume IDT4HF156250Z4BACTGI
IDT4HF156250Z4BACTGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 156.25MHz descriere detaliata 156.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 100mA (Typ) Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -
Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
4HF156250Z4BACUGI
4HF156250Z4BACUGI
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
In stoc: 3638 pcs
Descarca: 4HF156250Z4BACUGI.pdf
RFQ
4HF156250Z4BACTGI8
4HF156250Z4BACTGI8