RR3PA-ULAC12V
IDECIDEC
RR3PA-ULAC12V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RR3PA-ULAC12V
Producator / Marca: IDEC
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Foi de date: RR3PA-ULAC12V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RR3PA-ULAC12V
Număr parc RR3PA-ULAC12V Producător IDEC
Descriere RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4236 pcs Fișa cu date RR3PA-ULAC12V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 9.6 VAC Opriți tensiunea (Min) 3.6 VAC
Stilul de terminare Plug In, 11 Pin (Octal) Tensiune de comutare 240VAC, 30VDC - Max
Serie RR Timp de eliberare 25ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 1885-1503 Temperatura de Operare -25°C ~ 40°C
Operați timpul 25ms Tipul de montare Socketable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici LED Indicator
descriere detaliata General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VAC Coil Socketable Rating de contact (curent) 10A
Materiale de contact Silver (Ag) Formular de contact 3PDT (3 Form C)
Tensiune în bobină 12VAC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 18 Ohms Puterea bobinei -
Coil curent 210mA