RR3PA-ULAC120V
IDECIDEC
RR3PA-ULAC120V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RR3PA-ULAC120V
Producator / Marca: IDEC
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
Foi de date: RR3PA-ULAC120V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RR3PA-ULAC120V
Număr parc RR3PA-ULAC120V Producător IDEC
Descriere RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3805 pcs Fișa cu date RR3PA-ULAC120V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 96 VAC Opriți tensiunea (Min) 36 VAC
Stilul de terminare Plug In, 11 Pin (Octal) Tensiune de comutare 240VAC, 30VDC - Max
Serie RR Timp de eliberare 25ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 1885-1072 Temperatura de Operare -25°C ~ 40°C
Operați timpul 25ms Tipul de montare Socketable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Neon Indicator
descriere detaliata General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 120VAC Coil Socketable Rating de contact (curent) 10A
Materiale de contact Silver (Ag) Formular de contact 3PDT (3 Form C)
Tensiune în bobină 120VAC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 2.1 kOhms Puterea bobinei -
Coil curent 20.5mA