RR3B-ULDC24V
IDECIDEC
RR3B-ULDC24V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RR3B-ULDC24V
Producator / Marca: IDEC
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Foi de date: RR3B-ULDC24V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RR3B-ULDC24V
Număr parc RR3B-ULDC24V Producător IDEC
Descriere RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5418 pcs Fișa cu date RR3B-ULDC24V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VDC Opriți tensiunea (Min) 2.4 VDC
Stilul de terminare Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tensiune de comutare 240VAC, 30VDC - Max
Serie RR Timp de eliberare 25ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 1885-1122 Temperatura de Operare -25°C ~ 40°C
Operați timpul 25ms Tipul de montare Socketable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici LED Indicator
descriere detaliata General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Socketable Rating de contact (curent) 10A
Materiale de contact Silver (Ag) Formular de contact 3PDT (3 Form C)
Tensiune în bobină 24VDC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 400 Ohms Puterea bobinei -
Coil curent 60.0mA