RR3B-ULAC24V
IDECIDEC
RR3B-ULAC24V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RR3B-ULAC24V
Producator / Marca: IDEC
Descrierea produsului RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Foi de date: RR3B-ULAC24V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RR3B-ULAC24V
Număr parc RR3B-ULAC24V Producător IDEC
Descriere RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5116 pcs Fișa cu date RR3B-ULAC24V.pdf
Porniți tensiunea (Max) 19.2 VAC Opriți tensiunea (Min) 7.2 VAC
Stilul de terminare Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Tensiune de comutare 240VAC, 30VDC - Max
Serie RR Timp de eliberare 25ms
Tipul releului General Purpose ambalare Bulk
Alte nume 1885-1258 Temperatura de Operare -25°C ~ 40°C
Operați timpul 25ms Tipul de montare Socketable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici LED Indicator
descriere detaliata General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VAC Coil Socketable Rating de contact (curent) 10A
Materiale de contact Silver (Ag) Formular de contact 3PDT (3 Form C)
Tensiune în bobină 24VAC Tip de bobină Non Latching
Rezistența bobinei 79 Ohms Puterea bobinei -
Coil curent 105mA