MDF7P-19P-2.54DSA(55)
HiroseHirose
MDF7P-19P-2.54DSA(55) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7P-19P-2.54DSA(55)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 19POS 2.54MM
Foi de date: MDF7P-19P-2.54DSA(55).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDF7P-19P-2.54DSA(55)
Număr parc MDF7P-19P-2.54DSA(55) Producător Hirose
Descriere CONN HDR 19POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 89173 pcs Fișa cu date MDF7P-19P-2.54DSA(55).pdf
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie MDF7 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.710" (18.03mm) Alte nume 547-0347-2-55
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 19
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 19 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.492" (12.50mm)
Contactați Finish Thickness - Post - Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm)
Contactați Finish - Postați Tin Contact Finish - Împerechere Tin
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDF7P-24DP-2.54DSA
MDF7P-24DP-2.54DSA
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 24POS 2.54MM