MDF7P-12P-2.54DSA(55)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7P-12P-2.54DSA(55) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7P-12P-2.54DSA(55)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 12POS 2.54MM
Foi de date: MDF7P-12P-2.54DSA(55).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDF7P-12P-2.54DSA(55)
Număr parc MDF7P-12P-2.54DSA(55) Producător Hirose Electric Co Ltd
Descriere CONN HDR 12POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 93196 pcs Fișa cu date MDF7P-12P-2.54DSA(55).pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) Brass Introduceți atribute -
terminare Solder Stil Board to Board
Direcția de stivuire Male Pin invaluindu 0.100" (2.54mm)
Terminarea ecranului Square Serie MDF7
Row Spacing - împerecherea Unshrouded Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută - Pitch - Conector 250V
Lungimea totală de contact 0.118" (3.00mm) Alte nume 547-0345-7-55
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 12 Număr de contacte -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Material - Izolație All
Codul producătorului MDF7P-12P-2.54DSA(55) Lungime - Post (împerechere) -
Materialul de izolație Tin Înălțimea izolației 0.710" (18.03mm)
Caracteristici - Descriere extinsă 12 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Descriere CONN HDR 12POS 2.54MM Ratingul curent 3A
Curent - maxim / contact - Lungime de contact - Postare 0.492" (12.50mm)
Contact Finisare Grosime - Împerechere Tin Contactați Finish - Postați 39µin (1.00µm)
Contact Finish - Împerechere 0.100" (2.54mm) Tip conector Header