MDF7-48D-2.54DSA(55)
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7-48D-2.54DSA(55)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RCPT 48POS 2.54MM
Foi de date: 1.MDF7-48D-2.54DSA(55).pdf2.MDF7-48D-2.54DSA(55).pdf
  • Mesaj
Specificațiile MDF7-48D-2.54DSA(55)
Număr parc MDF7-48D-2.54DSA(55) Producător Hirose
Descriere CONN RCPT 48POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5433 pcs Fișa cu date 1.MDF7-48D-2.54DSA(55).pdf2.MDF7-48D-2.54DSA(55).pdf
Voltaj 250VAC terminare Solder
Stil Board to Board Serie MDF7
Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm) Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Alte nume 547-0060-7-55
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 48
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.197" (5.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 48 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Ratingul curent 3A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Contactați Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)
Contact Finisare Grosime - Împerechere 78.7µin (2.00µm) Contactați Finish - Postați Tin
Contact Finish - Împerechere Tin Tip conector Receptacle, Bottom Entry
Aplicații -
produse asemanatoare
MDF7-5P-2.54DSA(01)
MDF7-5P-2.54DSA(01)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 5POS 2.54MM
In stoc: 91310 pcs
Descarca: MDF7-5P-2.54DSA(01).pdf
RFQ
MDF7-46D-2.54DSA(56)
MDF7-46D-2.54DSA(56)
Producători: Hirose
Descriere: CONN RECEPT 46POS DOUBLE GOLD
In stoc: 6979 pcs
Descarca: MDF7-46D-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-46D-2.54DSA
MDF7-46D-2.54DSA
Descarca: MDF7-46D-2.54DSA.pdf
MDF7-46DP-2.54DSA
MDF7-46DP-2.54DSA
Descriere: CONN HDR 46POS 2.54MM