MDF7-46DP-2.54DSA
HiroseHirose
MDF7-46DP-2.54DSA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7-46DP-2.54DSA
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 46POS 2.54MM
Foi de date: MDF7-46DP-2.54DSA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MDF7-46DP-2.54DSA
Număr parc MDF7-46DP-2.54DSA Producător Hirose
Descriere CONN HDR 46POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5646 pcs Fișa cu date MDF7-46DP-2.54DSA.pdf
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie MDF7 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.612" (15.54mm) Alte nume 547-0254-3-00
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 46
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 46 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.394" (10.00mm)
Contactați Finish Thickness - Post - Contact Finisare Grosime - Împerechere 8.00µin (0.203µm)
Contactați Finish - Postați - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Header Aplicații -
produse asemanatoare
MDF7-5P-2.54DS(55)
MDF7-5P-2.54DS(55)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 5POS 2.54MM