MDF7-26D-2.54DSA
HiroseHirose
MDF7-26D-2.54DSA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7-26D-2.54DSA
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT 26POS DOUBLE GOLD
Foi de date: MDF7-26D-2.54DSA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MDF7-26D-2.54DSA
Număr parc MDF7-26D-2.54DSA Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT 26POS DOUBLE GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4757 pcs Fișa cu date MDF7-26D-2.54DSA.pdf
Voltaj 250VAC terminare Solder
Stil Board to Board Serie MDF7
Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm) Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Alte nume *MDF7-26D-2.54DSA
H2577
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 26
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.197" (5.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 26 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Ratingul curent 3A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Contactați Finish Thickness - Post -
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contactați Finish - Postați -
Contact Finish - Împerechere Tin Tip conector Receptacle, Bottom Entry
Aplicații -
produse asemanatoare
MDF7-26D-2.54DSA(95)
MDF7-26D-2.54DSA(95)
Producători: Hirose
Descriere: CONN RCPT 26POS DBL STR TH TIN
In stoc: 59251 pcs
Descarca:
RFQ
MDF7-25S-2.54DSA(96)
MDF7-25S-2.54DSA(96)
Producători: Hirose
Descriere: CONN RCPT 25POS SGL STR TH GOLD
In stoc: 35306 pcs
Descarca:
RFQ
MDF7-26D-2.54DSA(96)
MDF7-26D-2.54DSA(96)
Descriere: CONN RCPT 26POS DBL STR TH GOLD
MDF7-25S-2.54DSA(55)
MDF7-25S-2.54DSA(55)
Descriere: CONN RECEPT 25POS SINGLE TIN
Descarca: MDF7-25S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(41)
MDF7-25S-2.54DSA(41)
Descriere: CONN RCPT 25POS SGL STR TH TIN
MDF7-26D-2.54DSA(56)
MDF7-26D-2.54DSA(56)
Descriere: CONN RECEPT 26POS DOUBLE GOLD
Descarca: MDF7-26D-2.54DSA(56).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(95)
MDF7-25S-2.54DSA(95)
MDF7-26D-2.54DSA(55)
MDF7-26D-2.54DSA(55)
Descarca: MDF7-26D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(37)
MDF7-25S-2.54DSA(37)
Descarca: MDF7-25S-2.54DSA(37).pdf
MDF7-26D-2.54DSA(37)
MDF7-26D-2.54DSA(37)
MDF7-25S-2.54DSA(56)
MDF7-25S-2.54DSA(56)
Descarca: MDF7-25S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-26D-2.54DSA(33)
MDF7-26D-2.54DSA(33)
Descarca: MDF7-26D-2.54DSA(33).pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW