MDF7-26D-2.54DSA(33)
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7-26D-2.54DSA(33)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT 26POS DOUBLE GOLD
Foi de date: MDF7-26D-2.54DSA(33).pdf
  • Mesaj
Specificațiile MDF7-26D-2.54DSA(33)
Număr parc MDF7-26D-2.54DSA(33) Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT 26POS DOUBLE GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3196 pcs Fișa cu date MDF7-26D-2.54DSA(33).pdf
Voltaj 250VAC terminare Solder
Stil Board to Board Serie MDF7
Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm) Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Alte nume 547-0247-8-33
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate 18 Numărul de poziții 26
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.197" (5.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 26 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Ratingul curent 3A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Contactați Finish Thickness - Post -
Contact Finisare Grosime - Împerechere 78.7µin (2.00µm) Contactați Finish - Postați -
Contact Finish - Împerechere Tin Tip conector Receptacle, Bottom Entry
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDF7-25S-2.54DSA(95)
MDF7-25S-2.54DSA(95)
Producători: Hirose
Descriere: CONN RCPT 25POS SGL STR TH TIN
In stoc: 69839 pcs
Descarca:
RFQ
MDF7-26D-2.54DSA(37)
MDF7-26D-2.54DSA(37)
Producători: Hirose
Descriere: CONN RCPT 26POS DBL STR TH GOLD
In stoc: 43545 pcs
Descarca:
RFQ
MDF7-26D-2.54DSA(55)
MDF7-26D-2.54DSA(55)
Descriere: CONN RECEPT 26POS DOUBLE GOLD
Descarca: MDF7-26D-2.54DSA(55).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(55)
MDF7-25S-2.54DSA(55)
Descriere: CONN RECEPT 25POS SINGLE TIN
Descarca: MDF7-25S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-26D-2.54DSA(95)
MDF7-26D-2.54DSA(95)
Descriere: CONN RCPT 26POS DBL STR TH TIN
MDF7-25S-2.54DSA(96)
MDF7-25S-2.54DSA(96)
Descriere: CONN RCPT 25POS SGL STR TH GOLD
MDF7-26D-2.54DSA
MDF7-26D-2.54DSA
Descarca: MDF7-26D-2.54DSA.pdf
MDF7-26DP-2.54DSA
MDF7-26DP-2.54DSA
Descriere: CONN HDR 26POS 2.54MM
Descarca: MDF7-26DP-2.54DSA.pdf
MDF7-26D-2.54DSA(96)
MDF7-26D-2.54DSA(96)
MDF7-26D-2.54DSA(56)
MDF7-26D-2.54DSA(56)
Descarca: MDF7-26D-2.54DSA(56).pdf
MDF7-25S-2.54DSA(41)
MDF7-25S-2.54DSA(41)
MDF7-25S-2.54DSA(56)
MDF7-25S-2.54DSA(56)
Descarca: MDF7-25S-2.54DSA(56).pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW