MDF7-12S-2.54DSA
HiroseHirose
MDF7-12S-2.54DSA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7-12S-2.54DSA
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN RECEPT 12POS SINGLE TIN
Foi de date: MDF7-12S-2.54DSA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MDF7-12S-2.54DSA
Număr parc MDF7-12S-2.54DSA Producător Hirose
Descriere CONN RECEPT 12POS SINGLE TIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3572 pcs Fișa cu date MDF7-12S-2.54DSA.pdf
Voltaj 250VAC terminare Solder
Stil Board to Board Serie MDF7
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Alte nume *MDF7-12S-2.54DSA
H2557
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 12
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.197" (5.00mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 12 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Ratingul curent 3A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Phosphor Bronze
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Contactați Finish Thickness - Post -
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contactați Finish - Postați -
Contact Finish - Împerechere Tin Tip conector Receptacle, Bottom Entry
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDF7-12P-2.54DSA(01)
MDF7-12P-2.54DSA(01)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 12POS 2.54MM
In stoc: 50821 pcs
Descarca: MDF7-12P-2.54DSA(01).pdf
RFQ
MDF7-13P-2.54DS(56)
MDF7-13P-2.54DS(56)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 13POS 2.54MM
In stoc: 64165 pcs
Descarca: MDF7-13P-2.54DS(56).pdf
RFQ
MDF7-12S-2.54DSA(56)
MDF7-12S-2.54DSA(56)
Descriere: CONN RECEPT 12POS SINGLE TIN
Descarca: MDF7-12S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-12S-2.54DSA(55)
MDF7-12S-2.54DSA(55)