MDF7-12DP-2.54DSA(55)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7-12DP-2.54DSA(55) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MDF7-12DP-2.54DSA(55)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 12POS 2.54MM
Foi de date: MDF7-12DP-2.54DSA(55).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDF7-12DP-2.54DSA(55)
Număr parc MDF7-12DP-2.54DSA(55) Producător Hirose Electric Co Ltd
Descriere CONN HDR 12POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 125400 pcs Fișa cu date MDF7-12DP-2.54DSA(55).pdf
terminare Solder Direcția de stivuire Male Pin
invaluindu 0.100" (2.54mm) Serie MDF7
Row Spacing - împerecherea Unshrouded Starea RoHS Bulk
Alte nume 547-0034-7-55 Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 12 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Izolație All
Codul producătorului MDF7-12DP-2.54DSA(55) Caracteristici -
Descriere extinsă 12 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Descriere CONN HDR 12POS 2.54MM
Curent - maxim / contact - Lungime de contact - Postare 0.394" (10.00mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.100" (2.54mm) Contact Finisare Grosime - Împerechere Tin