HIF3FC-26PA-2.54DSA(72)
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HIF3FC-26PA-2.54DSA(72)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HEADER 26POS 2.54MM
Foi de date: HIF3FC-26PA-2.54DSA(72).pdf
  • Mesaj
Specificațiile HIF3FC-26PA-2.54DSA(72)
Număr parc HIF3FC-26PA-2.54DSA(72) Producător Hirose
Descriere CONN HEADER 26POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 36150 pcs Fișa cu date HIF3FC-26PA-2.54DSA(72).pdf
Voltaj 200V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie HIF3FC Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Tray
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polybutylene Terephthalate (PBT) Înălțimea izolației 0.350" (8.89mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici Keying Slot Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent 1A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Brass Lungime de contact - Postare 0.110" (2.79mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.236" (6.00mm) Contactați Finish Thickness - Post -
Contact Finisare Grosime - Împerechere Flash Contactați Finish - Postați -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Header
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HIF3FC-26PA-2.54DS(71)
HIF3FC-26PA-2.54DS(71)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 26POS 2.54MM
In stoc: 30414 pcs
Descarca: HIF3FC-26PA-2.54DS(71).pdf
RFQ
HIF3FC-20PA-2.54DSA(72)
HIF3FC-20PA-2.54DSA(72)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HDR 20POS 2.54MM
In stoc: 40707 pcs
Descarca: HIF3FC-20PA-2.54DSA(72).pdf
RFQ
HIF3FC-26PA-2.54DS(72)
HIF3FC-26PA-2.54DS(72)
Descarca: HIF3FC-26PA-2.54DS(72).pdf
HIF3FC-26PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-26PA-2.54DSA(71)
Descriere: CONN HEADER 26POS 2.54MM
Descarca: HIF3FC-26PA-2.54DSA(71).pdf
HIF3FC-34PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-34PA-2.54DSA(71)
Descriere: CONN HEADER 34POS 2.54MM
Descarca: HIF3FC-34PA-2.54DSA(71).pdf
HIF3FC-30PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-30PA-2.54DSA(71)
Descriere: CONN HEADER 30POS 2.54MM