HIF3FC-26PA-2.54DS(71)
HiroseHirose
HIF3FC-26PA-2.54DS(71) Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HIF3FC-26PA-2.54DS(71)
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 26POS 2.54MM
Foi de date: HIF3FC-26PA-2.54DS(71).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
280 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HIF3FC-26PA-2.54DS(71)
Număr parc HIF3FC-26PA-2.54DS(71) Producător Hirose
Descriere CONN HDR 26POS 2.54MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30414 pcs Fișa cu date HIF3FC-26PA-2.54DS(71).pdf
Voltaj 200V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie HIF3FC Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Tray
Lungimea totală de contact - Alte nume 616-0065-0-71
H123849
HIF3FC-26PA-2.54DS(71)-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 26
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.335" (8.51mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Keying Slot
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 1A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.236" (6.00mm)
Contactați Finish - Postați Tin Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HIF3FC-20PA-2.54DS(71)
HIF3FC-20PA-2.54DS(71)
Producători: Hirose
Descriere: CONN HEADER 20POS 2.54MM