DF6-5P-3.96C
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF6-5P-3.96C
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 5POS 3.96MM
Foi de date: DF6-5P-3.96C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF6-5P-3.96C
Număr parc DF6-5P-3.96C Producător Hirose
Descriere CONN HDR 5POS 3.96MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 224639 pcs Fișa cu date DF6-5P-3.96C.pdf
Serie DF6 Spațierea rândului -
Pas 0.156" (3.96mm) ambalare Bulk
Alte nume 546-0005-2-00 Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 5 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Board Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare - descriere detaliata 5 Position Rectangular Housing Connector Board-In White 0.156" (3.96mm)