DF6-4P-3.96C
HiroseHirose
Hirose
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF6-4P-3.96C
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HDR 4POS 3.96MM
Foi de date: 1.DF6-4P-3.96C.pdf2.DF6-4P-3.96C.pdf3.DF6-4P-3.96C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DF6-4P-3.96C
Număr parc DF6-4P-3.96C Producător Hirose
Descriere CONN HDR 4POS 3.96MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 229540 pcs Fișa cu date 1.DF6-4P-3.96C.pdf2.DF6-4P-3.96C.pdf3.DF6-4P-3.96C.pdf
Serie DF6 Spațierea rândului -
Pas 0.156" (3.96mm) ambalare Bulk
Alte nume 546-0004-0-00 Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 4 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Board Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare - descriere detaliata 4 Position Rectangular Housing Connector Board-In White 0.156" (3.96mm)