DF4-4P-2R28
HiroseHirose
DF4-4P-2R28 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF4-4P-2R28
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG 4POS AWG28 STRAIGHT
Foi de date: DF4-4P-2R28.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DF4-4P-2R28
Număr parc DF4-4P-2R28 Producător Hirose
Descriere CONN PLUG 4POS AWG28 STRAIGHT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3500 pcs Fișa cu date DF4-4P-2R28.pdf
Sârmă ecartament 28 AWG, Stranded Serie DF4
Spațierea rândului - ambalare Bulk
Alte nume *DF4-4P-2R28
H2629
Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 4
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Closed End
descriere detaliata 4 Position Individual Wires Connector Black IDC 28 AWG, Stranded Through Hole Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Tin Tip conector Individual Wires
Culoare Black Terminarea cablurilor IDC
Cablu Pitch 0.079" (2.00mm) Pitch-ul lateral 0.079" (2.00mm)