DF4-3PA-2R26
HiroseHirose
DF4-3PA-2R26 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF4-3PA-2R26
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG 3POS AWG26 R/ANGLE
Foi de date: DF4-3PA-2R26.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DF4-3PA-2R26
Număr parc DF4-3PA-2R26 Producător Hirose
Descriere CONN PLUG 3POS AWG26 R/ANGLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2763 pcs Fișa cu date DF4-3PA-2R26.pdf
Sârmă ecartament 26 AWG, Stranded Serie DF4
Spațierea rândului - ambalare Bulk
Alte nume *DF4-3PA-2R26
H2642
Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 3
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Closed End
descriere detaliata 3 Position Individual Wires Connector Black IDC 26 AWG, Stranded Through Hole, Right Angle Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Tin Tip conector Individual Wires
Culoare Black Terminarea cablurilor IDC
Cablu Pitch 0.079" (2.00mm) Pitch-ul lateral 0.079" (2.00mm)