| Număr parc | DF22R-2P-7.92DS | Producător | Hirose |
|---|---|---|---|
| Descriere | CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN | Condiții libere de stare / stare RoHS | Conține plumb / RoHS neconform |
| cantitate valabila | 3953 pcs | Fișa cu date | DF22R-2P-7.92DS.pdf |
| Voltaj | 1000V | terminare | Solder |
| Stil | Board to Cable/Wire | invaluindu | Shrouded - 4 Wall |
| Serie | EnerBee™ DF22 | Row Spacing - împerecherea | - |
| Pitch - Împerechere | 0.312" (7.92mm) | ambalare | Bulk |
| Lungimea totală de contact | - | Alte nume | *DF22R-2P-7.92DS H1613 |
| Temperatura de Operare | -35°C ~ 85°C | Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de poziții încărcate | All | Numărul de poziții | 2 |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 | Înălțimea de stivuire mărită | - |
| Înălțimea izolației | 0.480" (12.20mm) | Culoarea izolației | Black |
| Ingress Protection | - | Caracteristici | Board Guide |
| Tipul de fixare | Latch Holder | descriere detaliata | Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.312" (7.92mm) |
| Ratingul curent | 25A | Tip de contact | Male Pin |
| Contact Formă | Square | Materiale de contact | Copper Alloy |
| Lungime de contact - Postare | 0.146" (3.70mm) | Lungimea contactului - împerecherea | 0.354" (9.00mm) |