DF22R-2EP-7.92C
HiroseHirose
DF22R-2EP-7.92C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF22R-2EP-7.92C
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG HOUSING 2POS 7.92MM
Foi de date: DF22R-2EP-7.92C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF22R-2EP-7.92C
Număr parc DF22R-2EP-7.92C Producător Hirose
Descriere CONN PLUG HOUSING 2POS 7.92MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 185211 pcs Fișa cu date DF22R-2EP-7.92C.pdf
Serie EnerBee™ DF22 Spațierea rândului -
Pas 0.312" (7.92mm) ambalare Bulk
Alte nume 680-1059-6-00
DF22R-2EP-7.92C-ND
H123159
Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 2 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare Latch Holder descriere detaliata 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.312" (7.92mm)