DF1B-4P-2.5DSA
HiroseHirose
DF1B-4P-2.5DSA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF1B-4P-2.5DSA
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN HEADER 4POS 2.5MM STR TIN
Foi de date: DF1B-4P-2.5DSA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DF1B-4P-2.5DSA
Număr parc DF1B-4P-2.5DSA Producător Hirose
Descriere CONN HEADER 4POS 2.5MM STR TIN Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2957 pcs Fișa cu date DF1B-4P-2.5DSA.pdf
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie DF1B Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.098" (2.50mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.417" (10.60mm) Alte nume *DF1B-4P-2.5DSA
H3502
Temperatura de Operare -35°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 4
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 14mm
Înălțimea izolației 0.374" (9.50mm) Culoarea izolației White
Ingress Protection - Caracteristici Keying Slot
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 4 position 0.098" (2.50mm)
Ratingul curent - Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Brass
Lungime de contact - Postare 0.142" (3.60mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.177" (4.50mm)