DF1B-4EP-2.5RC
HiroseHirose
DF1B-4EP-2.5RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DF1B-4EP-2.5RC
Producator / Marca: Hirose
Descrierea produsului CONN PLUG HOUSING 4POS 2.5MM
Foi de date: 1.DF1B-4EP-2.5RC.pdf2.DF1B-4EP-2.5RC.pdf3.DF1B-4EP-2.5RC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DF1B-4EP-2.5RC
Număr parc DF1B-4EP-2.5RC Producător Hirose
Descriere CONN PLUG HOUSING 4POS 2.5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Serie DF1B Spațierea rândului -
Pas 0.098" (2.50mm) ambalare Bulk
Alte nume *DF1B-4EP-2.5RC
DF1B4EP25RC
H3735
Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 4 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare Latch Lock descriere detaliata 4 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)