R30-1611300
HarwinHarwin
R30-1611300 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R30-1611300
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 13MM
Foi de date: 1.R30-1611300.pdf2.R30-1611300.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R30-1611300
Număr parc R30-1611300 Producător Harwin
Descriere HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 13MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 210182 pcs Fișa cu date 1.R30-1611300.pdf2.R30-1611300.pdf
Greutate - Tip Hex Standoff
Cu filet /, nefiletată Threaded Serie R30-161
Șurub, Dimensiunea filetului M3x0.5 Placare -
Alte nume 952-2186
R301611300
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Material Nylon Lungime - În general 0.512" (13.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Gen Female, Female
Caracteristici - Diametru - exterior 0.217" (5.50mm) Hex
Diametru - interior - descriere detaliata Hex Standoff Threaded M3x0.5 Nylon 0.512" (13.00mm) Natural
Culoare Natural Între înălțimea consiliului 0.512" (13.00mm)