R30-1611000
HarwinHarwin
R30-1611000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R30-1611000
Producator / Marca: Harwin
Descrierea produsului HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 10MM
Foi de date: 1.R30-1611000.pdf2.R30-1611000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R30-1611000
Număr parc R30-1611000 Producător Harwin
Descriere HEX STANDOFF M3X0.5 NYLON 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 385386 pcs Fișa cu date 1.R30-1611000.pdf2.R30-1611000.pdf
Greutate - Tip Hex Standoff
Cu filet /, nefiletată Threaded Serie R30-161
Șurub, Dimensiunea filetului M3x0.5 Placare -
Alte nume 952-2184
R301611000
Material Nylon
Lungime - În general 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Gen Female, Female Caracteristici -
Diametru - exterior 0.217" (5.50mm) Hex Diametru - interior -
descriere detaliata Hex Standoff Threaded M3x0.5 Nylon 0.394" (10.00mm) Natural Culoare Natural
Între înălțimea consiliului 0.394" (10.00mm)